1. Home
 2. » 
 3. Elektronika
 4. » 
 5. Amazon

Amazon
Kontakt

Amazon - Jaki jest kontakt do Działu Obsługi Klienta?

Average: 3.3 (9 votes)

Trzeba nadmienić, że w przypadku Amazon, polska wersja strony internetowej jest obsługiwana przez niemiecką siedzibę Amazon, więc ewentualny kontakt z firmą Amazon, z jej działem sprzedaży na Polskę będzie faktycznie kontaktem z jej niemieckim odpowiednikiem, bądź ich centrum call-center w Dublinie.

Dosyć skuteczną metodą kontaktu z Amazon jest ich dział pomocy na ich stronie internetowej, który to dział dzieli się na następujące części:

 • moje zamówienia.
 • zwroty przedmiotów i pieniędzy.
 • pomoc dotycząca urządzeń.
 • zarządzanie programem Prime.
 • opcje płatności oraz ustawienia konta.

Amazone infolinie

 

Numer kontaktowy do Amazon

Przypadku chęci kontaktu z Amazon, warto jest najpierw spróbować zadzwonić na numer kontaktowy w Amazon +48 12 881 19 60 jeśli chcesz porozmawiać z członkiem ich działu obsługi klienta. Jest to dedykowany numer telefonu, na który możesz dzwonić w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących produktów lub usług Amazon.

Oprócz tego jest możliwość kontaktu z Amazon poprzez ich Biuro Prasowe Amazon: prasa@amazon.com.

 

Wsparcia klientów Amazon

 • W części Moje zamówienia Amazon możemy śledzić przesyłkę oraz edytować bądź anulować zamówienie. Bardzo często z utęsknieniem czekamy na naszą przesyłkę, na ulubiony zamówiony produkt i chcielibyśmy wiedzieć, kiedy on dotrze do nas, jak blisko już jest. Innym powodem kontaktu może być ustalenie czasu odbioru przesyłki. Wiadomo, nie zawsze jesteśmy dostępni o właściwej porze, dlatego warto wcześniej ustalić z kurierami z Amazon czas odbioru danej przesyłki w połączeniu z naszą dostępnością w domu bądź pracy.
 • W części dotyczącej zwrotów przedmiotów i pieniędzy Amazon możemy zarządzać zwrotem bądź wymianą przedmiotu oraz wydrukować etykietę zwrotną. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z jakiegoś produktu dostarczonego przez Amazon bądź jest on uszkodzony, bądź po prostu zmieniliśmy zdanie odnośnie zakupu, mamy prawo w ciągu 10 dni do zwrotu towaru bez podania przyczyny. W tej części jesteśmy w stanie poinformować firmę Amazon o zwrocie towaru, zamówić jego zwrot oraz wydrukować etykietę zwrotną, którą naklejamy na opakowanie podczas zwrotu towaru.
 • W części Pomocy dotyczącej urządzeń zakupionych na Amazon, możemy uzyskać dalszą pomoc dotyczącą urządzenia bądź rozwiązać problem z urządzeniem. Należy mieć na uwadze, że ta część jest prowadzona jedynie w języku niemieckim. Jeśli mamy jakikolwiek problem z naszym urządzaniem, i lub nie radzimy sobie z jego obsługą, to w tej części uzyskamy wszelkie informacje dotyczące urządzeń sprzedawanych przez Amazon. Specjaliści z działu obsługi klienta Amazon rozwieją nasze wszelkie wątpliwości dotyczące użytkowania produktów sprzedawanych przez sklep Amazon.
 • W części dotyczącej opcji płatności Amazon, mamy możliwość zarządzania metodami płatności oraz edytowania danych nieważnej karty kredytowej bądź debetowej. Często się zdarza, że nasza karta traci ważność, oraz czasami chcemy zmienić metodę płatności na inną, np. PayPal, wówczas w tym dziale możemy tego swobodnie dokonać.

Numer kontaktowy do Amazon

 • W części Ustawienia Konta Amazon możemy zmienić adres e-mail lub hasło oraz zaktualizować nasze dane personalne. Jest to bardzo przydatna funkcja. W dzisiejszych czasach częsta zmiana adresu zamieszkania nie jest czymś rzadkim. Funkcja ta umożliwi firmie Amazon dotarcie do nas ze swoimi produktami bądź usługami dokładnie tam, gdzie się w danej chwili znajdujemy.

Na stronie biura prasowego Amazon możesz również znaleźć komunikaty prasowe oraz materiały do pobrania i informacje o usługach oferowanych przez serwis Amazon. Jest to szczególnie przydatna funkcja dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej na temat aktualnych nowości w firmie Amazon.

Datos empresa

Comments
Skontaktuj sie ze mna, moje zamówienie nie zostalo dostarczone Jeny
Szanowni Panstwo, chcialem wczoraj zamowic farbe do farbowania brody. Niestety powiedziano mi, ze ten artykul nie moze byc wyslany na polski adres. Czy moglbym sie doweidziec dlaczego i czy wogole jest mozliwoc zamowienia tego artykulu na polski adres? Prosilbym o odpowiedz pozdrawiam Artur Pizlo
Witam. 11.07.2019 zamówiłam szafę tekstylną. Szafa niby dotarła do mnie 29.07.2019 Ale ja jej fizycznie nie mam iż nastąpiła pomyłka w adresie. Proszę o kontakt. 532205650
Proszę o pomoc w stawieniu produktu na moje konto